DOĞUM FOTOĞRAFÇILIĞI
Doğum fotoğrafçısı ailelerin en özel anlarına tanıklık eder. Onlarla güler onlarla ağlar, heyecanlarını paylaşır. Tıpkı ailenin bir ferdi gibidir. Aileden aldığı enerjiye göre samimi ve içten davranır. Doğum fotoğraf çekimi, sadece bebeğin doğum anı çekimi demek değildir. Doğum fotoğrafçısı o ana tanıklık etmekle yükümlüdür. Duygulara yoğunlaşır ve o anı sizin için dondurur. Doğum fotoğrafı bir aileye verilebilecek en güzel hediyedir. Doğumunuzu Sezaryen olarak planlıyorsanız, sezaryen ameliyatınızdan 1 saat önce ortak belirlediğimiz bir saatte hastane odanızda buluşuyoruz. Tanışmamızla birlikte, doğuma hazırlık fotoğraflarınız ile çekime başlanır.

Eğer, Normal doğum planlıyorsanız ve "sancı fotoğrafı" istiyorsanız, 5-6 cm açılma ile çekime başlanır. Doğumunuzun gidişatı, telefonla takip edilerek, doğumunuzun başlamasına yakın hastaneye gelerek detay, an ve portre fotoğraflarınızın çekimine başlanır. Çekim doğum öncesiyle başlar. 

Anneyle birlikte doğumhaneye/ameliyathaneye gidilir. Bebeğin doğumu fotoğraflandıktan sonra bebek takip edilir. Bebek odasında, bebeğin banyosu, baş ölçümü, tartılması bezlenmesi ve giydirilişi ve en önemlisi aile yakınlarının bu hazırlığı izlerken ki heyecanı fotoğraflanır. Anne odaya geldiğinde ilk emzirme, ilk aile fotoğrafları ve bebeğin fotoğraflanmasıyla son bulur.

Tecrübelerime dayanarak, genel anestezi alınarak yapılan doğumlarda, fotoğraf çekiminin ikinci gün devam etmesini öneriyorum. bu önerimin dikkate alınmasını önemle rica ederim. Böylece fotoğraf çekim sürecini kendi rahatınız ve sağlığınız açısından daha rahat bir zaman diliminde genişletebilirsiniz. Ertesi günü yapılan çekimlerde anne ve bebek yorgunluğunu atmış, birlikte bir gece geçirilmiştir. Ertesi günü yapılan çekimlerde bebeğin, Aile fertleriyle tek tek portreleri ve Anne baba bebek fotoğrafları ve bebeğin portre fotoğrafları çekilir.

Doğum Fotoğrafı Paket içerikleri hakkında, lütfen iletişime geçiniz 

HAMİLELİK FOTOĞRAFLARI
Hamilelik fotoğrafları doğum fotoğrafı ile bir bütündür. Eşinizin de katıldığı bu çekimler, bebeğinizi beklediğiniz o heyecanlı günleri fotoğraf karelerine yansıtır. Eşinizle belki de ilk çocuğunuzun da olduğu bir aile fotoğraf çekimi haline getirerek bu çekimi gerçekleştirebilirsiniz. Hamileliğinizin 7.ayından itibaren önerdiğim bu çekim için, dış mekan veya stüdyo çekimi tercih edebilirsiniz.

Hamilelik Fotoğrafı Fotoğrafı Paket içerikleri hakkında, lütfen iletişime geçiniz

YENİDOĞAN BEBEK VE AİLE FOTOĞRAFÇISI
İşte burada konsept bebek fotoğraf çekimi gerçekleştiriyoruz. Yenidoğan bebek çekimleri, bebeğinizin doğumundan sonra ilk 10 gün içinde, ev ortamınızda çekilir. Benim tercihim, Bebeğinizi 5.ve/veya 7. gününde çekmektir. Sadece, bebek, anne ve baba fotoğraflarından oluşur. Yenidoğan, Bebek, Aile fotoğraf çekimleri, stüdyo ortamında ya da ailenin talebine göre ev ortamında da gerçekleşebilmektedir.

Yenidoğan Bebek ve Aile Fotoğrafları paket içerikleri hakkında lütfen iletişime geçiniz

MODERN DÜĞÜN FOTOĞRAFÇISI
Modern Düğün Fotoğrafçısı, Evlilik fotoğrafı çekimlerinde gelinin hazırlık aşamasından başlayarak, düğünde ilk dansa kadar gerçekleşen sürede kendilerine eşlik eder. Sadece Gelin ve Damat’in takip edildiği bir çekim türüdür.

Gerektiğinde manevi destek vererek günlerini daha da kusursuz kılmaya çalışmaktır. Genellikle çekimler dışarıda gerçekleştirilmektedir. Ancak hava şartlarına göre stüdyoda çalışma imkanımız da vardır.

İstendiği takdirde fotoğraf satışı yapabilecek, video çekimi gerçekleştirebilecek ekibimiz mevcuttur.

Modern Düğün Fotoğrafları paket içerikleri hakkında lütfen iletişime geçiniz

PORTRE ÇEKİMLERİ
Portre çekimleri, doğal ya da kurgusal olarak tamamen isteğinize göre kişiye özel bir çalışmadır.

Kullanım amacına göre fotoğraf çekimleri stüdyo veya dış ortamlarda gerçekleştirilir.

Portre Çekimleri paket içerikleri hakkında lütfen iletişime geçiniz

Google